Реклама

На Харківщині зупиняється навчання

На Харківщині зупиняється навчання

У зв'язку з різким зниженням температури навколишнього середовища на Харківщині (в середньому до - 24С) і несприятливим прогнозом синоптиків на майбутній тиждень голова облдержадміністрації Арсен Аваков повідомив про тимчасове припинення навчання в загальноосвітніх навчальних закладах області з 25 січня 2010 року.

Вказане рішення ухвалене відповідно до державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу.

Рішення щодо відновлення учбового процесу буде ухвалене керівниками райдержадміністрацій і міськими головами міст Харківської області в разі покращення погодних умов.

Арсен Аваков звернув особливу увагу керівників районів і міських голів міст обласного значення на необхідність контролю стану та забезпечення сталого функціонування комунікаційних мереж і систем життєзабезпечення закладів освіти.

Що стосується роботи дитячих навчальних закладів, то в них необхідно забезпечити суворе дотримання внутрішнього температурного режиму у всіх приміщеннях. Інакше вони будуть закриті.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад