Реклама

Посилено вимоги до кандидатів в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі

Посилено вимоги до кандидатів в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі

6 січня 2010 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України”, якою істотно посилено вимоги до кандидатів в усиновлювачі – як громадян України так і іноземців, кандидатів в опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі та посилено нагляд за дотриманням прав усиновлених дітей.

Зазначеною постановою, яка набрала чинності з 22 січня 2010 року, внесено зміни до Положення про дитячий будинок сімейного типу, Положення про прийомну сім’ю, Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей.

Документом, зокрема, уточнено категорії осіб, які не можуть бути усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями.

Крім того, чітко врегульовано порядок направлення до Міністерства внутрішніх справ запиту щодо перевірки іноземців, котрі усиновлюють дитину, яка є громадянином України, на наявність або відсутність інформації компрометуючого характеру в правоохоронних органах інших держав та Генеральному секретаріаті Інтерполу.

Уточнено вимоги до усиновлення на території України дитини іншого з подружжя іноземцем або особою без громадянства, які перебувають у шлюбі з громадянами України.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад