Реклама

Розміри допомоги при народженні дитини з 01.01.2011

Розміри допомоги при народженні дитини з 01.01.2011

Збільшення розмірів допомоги при народженні дитини сприяло покращенню демографічної ситуації в Україні. На цьому сьогодні наголосила заступник Міністра праці та соціальної політики України Олена Гаряча під час засідання прес-клубу у Тернополі. За її словами, в цілому 2008-го народжуваність збільшилася на 8 %. У 2009 році тенденція до підвищення народжуваності також збереглася.

Водночас, як зазначила урядовець, збільшилася і кількість сімей, у яких народжуються другі та треті діти. Так, наприклад, у 2009 році допомогу при народженні другої дитини у Тернопільській області було призначено на 4,6 тис. дітей, що на 18 % більше, ніж за 2008 рік. Відповідно допомогу при народжені третьої і кожної наступної дитини призначено на 1,7 тис. дітей, що на 31 відсоток більше, ніж у 2008 році.

При цьому заступник Міністра повідомила, що за дорученням Уряду Мінпраці розробило зміни до Порядку призначення та виплати державної допомоги сім’ям з дітьми, якими передбачається надання з 1 січня 2011 року допомоги при народженні дитини у відсотковому відношенні до прожиткового мінімуму - відповідно до прийнятого Верховною Радою України 17 листопада 2009 року Закону України „Про внесення змін до Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”.

За інформацією Олени Гарячої, допомога при народженні дитини з 1 січня 2011 року надаватиметься: на першу дитину - у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму; на другу дитину - 45 розмірам прожиткового мінімуму; на третю і кожну наступну - 90 розмірам прожиткового мінімуму на дату народження дитини.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад