Реклама

Новий порядок проведення медичного огляду школярів

Новий порядок проведення медичного огляду школярів

Відтепер медичні огляди учнів навчальних закладів проводяться щорічно у лікувально-профілактичних закладах медичними працівниками у присутності батьків.

Медичне обслуговування учнів навчальних закладів включає проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів; проведення профілактичних щеплень згідно з їх календарем після лікарського огляду; здійснення профілактичних та оздоровчих заходів під час навчання; надання невідкладної медичної допомоги; організацію госпіталізації за наявності показань та інформування про це батьків або осіб, які їх замінюють.

Довідку лікувально-профілактичного закладу про результати проведеного обов’язкового медичного огляду батьки або особи, які їх замінюють надають медичному працівникові навчального закладу.

Під час обов’язкових медичних профілактичних оглядів лікарі оглядають учнів та проводять обстеження, роблять висновок про стан їх здоров’я, визначають групу для занять фізичною культурою, дають рекомендації щодо додаткових обстежень, лікування (за наявності показань), профілактичних щеплень, режиму харчування та здійснення інших заходів.

Профілактичні щеплення, згідно з їх календарем, після лікарського огляду проводяться у медичному кабінеті медичними працівниками навчального закладу із залученням фахівців лікувально-профілактичного закладу або безпосередньо в лікувально-профілактичному закладі. Щеплення, згідно з їх календарем, проводяться за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює. Інформація про здійснення медичного обслуговування учнів навчальних закладів фіксується і зберігається у навчальному та лікувально-профілактичному закладі. Результати обов’язкових медичних профілактичних оглядів та інформацію про проведені профілактичні щеплення навчальний заклад передає лікувально-профілактичному закладу за місцем проживання учня. Узагальнена інформація про результати обов’язкових медичних профілактичних оглядів та загальний стан здоров’я учнів навчальних закладів щороку доводиться до відома педагогічного персоналу.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про затвердження Порядку проведення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів (№ 1318 від 8.12.2009 р.). Цей Порядок визначає механізм здійснення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів всіх типів і форм власності. Медичне обслуговування учнів навчальних закладів здійснюється відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я, Законів України “Про загальну середню освіту” та “ Про охорону дитинства”.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад