Реклама

Вінничина звітує про надання допомоги багатодітним сім'ям у 2009 році

Вінничина звітує про надання допомоги багатодітним сім'ям у 2009 році

Здобутки у галузі сім’ї та молоді у 2009 році та пріоритети на 2010 рік обговорювались на підсумковому засіданні колегії управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, яке відбулось 11 лютого 2010 року у приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області за участю заступника голови облдержадміністрації Л.Спірідонової.

Як зазначила Любов Спірідонова, свідченням цілеспрямованої соціальної та гуманітарної політики в країні та області стало поліпшення демографічної ситуації в області.

Досягнуто вагомих результатів у напрямку підтримки багатодітних сімей, що стало можливим завдяки налагодженій співпраці органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, бізнесових структур та громадськості.

Як повідомила начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова, в області продовжується тенденція до збільшення кількості багатодітних сімей. Сьогодні на Вінниччині їх налічується 9860. В багатодітних сім’ях виховується більше 33,5 тис. дітей.

У 2009 році поліпшили житлові умови 159 багатодітних сімей. Придбано житло 45 багатодітним сім`ям, проведено ремонтні роботи у будинках 87 багатодітних сімей, 8 сімей отримали кредити на житло, газифіковано 11 помешкань, 4 сім`ям встановлено телефон. На ці цілі було використано 1863,52 тис. грн.

324-м сім’ям вручено холодильники, газові плити, комп’ютери, телевізори, побутову техніку, 1183-м сім’ям – одяг та постільну білизну, 29-ти сім’ям – меблі.

3515 багатодітним сім`ям надано матеріальну допомогу на суму 2 млн. 146 тис. грн. 1997 багатодітних сімей отримали гуманітарну допомогу на суму 559 тис. грн.

В ході обласної акції «До школи – з радістю» шкільне приладдя отримали 955 сімей, в яких виховується 4348 дітей шкільного віку на загальну суму 204 716 грн.

На Вінниччині 1731 багатодітна мати має почесне звання України «Мати-героїня». 426-ти жінкам виплачено одноразову винагороду. У 2009 році це звання присвоєно 1484 жінкам, що у 12 разів більше, ніж у минулому році. Протягом року одноразову винагороду отримали 310 жінок на загальну суму 2 млн. 73 тис. 900 грн.

Вперше в області організовано проведення акції «Я пишаюсь – я тато!», яка була спрямована на підвищення відповідальності татусів до виховання дітей.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад