Реклама

Вихованці дитячих будинків долучились до професії рятувальника МНС

Вихованці дитячих будинків долучились до професії рятувальника МНС

Днями у Сумах пройшла Всеукраїнська громадська акція МНС «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Її учасниками стали вихованці дитячих будинків сімейного типу обласного центру.

45 хлопців і дівчат завітали до будівлі Головного облуправління МНС, де рятувальники розповіли дітям, як відбувається чергування з охорони міста від пожеж та інших надзвичайних подій, ознайомили з пожежно-рятувальною технікою і т.ін. А всі охочі змогли приміряти бойовий одяг і захисне спорядження бійців МНС. Також переглянули вельми пізнавальний фільм з тематики безпеки життєдіяльності.

У безпосередньому спілкуванні співробітники МНС нагадали юні, яких вимог необхідно дотримуватись у повсякденному житті, в тому числі, як поводитись при знаходженні вибухонебезпечних предметів та роздали відповідні попереджувальні пам’ятки. А представники «Школи безпеки» продемонстрували першу медичну допомогу під час різних життєвих ситуацій: переохолодженні організму, кровотечі, при ушкодженнях тощо. На спеціальному манекені разом із дітьми відпрацювали штучне дихання і непрямий масаж серця постраждалим.

за даними Міністерства надзвичайних ситуацій України


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад