Реклама

Актуальні питання діяльності притулків для дітей

Актуальні питання діяльності притулків для дітей

18-19 лютого 2010 року відбулась нарада-семінар для керівників притулків для дітей служб у справах дітей Міністерства у справах молоді, сім’ї та гендерної політики АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Відкрили  нараду-семінар  директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Людмила Волинець та  радник МБФ «Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» Олена Пурік. У семінарі також взяли участь заступники директора та фахівці Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини.

Під час роботи наради-семінару були розглянути такі питання:

  • Діяльність Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини у 2009 році у сфері захисту прав дитини.
  • Стан дитячої бездоглядності та безпретульності за підсумками 2009 року, завдання на 2010 рік
  • Епідеміологічна ситуація з ВІЛ/СНІД в Україні. Діяльність МБФ «Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» у 2009 році, перспективи та завдання на 2010 рік
  • Аналіз діяльності притулків для дітей за результатами перевірок регіонів у 2009 році
  • Завдання притулків для дітей в умовах реформування системи захисту прав дитини, удосконалення діяльності притулків для дітей
  • Аналіз статистичної звітності притулків для дітей за 2009 рік. Проблеми та недоліки. Шляхи удосконалення.
  • Робота притулку з надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої  батьківського піклування
  • Кадрове забезпечення притулків для дітей
  • Організація роботи притулку та розподіл функціональних обов’язків притулків для дітей

Відбулось також засідання круглого столу щодо обговорення актуальних питань  діяльності притулків для дітей. У ході проведення круглого столу увага присутніх  акцентувалась  на питанннях забезпечення дітей належними психолого-педагогічними послугами та реалізації прав дитини на виховання в сім’ї - влаштування дітей із притулків до сімейних форм виховання.

Учасники круглого столу зосередели також увагу  на практичному застосуванні  законодавчих норм у безпосередній діяльності притулків. Були надані практичні рекомендації та алгоритм діяльності працівників притулків від моменту потрапляння дитини до закладу і до моменту влаштування дитини до сімейних форм виховання. Фахівці Держдепартаменту відповіли на запитання  керівників притулків.

По завершенні роботи семінару були підведені його підсумки та намічені пріоритети подальшої спільної діяльності у сфері захисту прав дитини.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад