Реклама

Підсумки роботи мережі соціальних служб на Херсонщині за 2009 рік

Підсумки роботи мережі соціальних служб на Херсонщині за 2009 рік

19 лютого 2010 року в Херсонському обласному палаці молоді та студентів відбулася звітна конференція за підсумками соціальної роботи мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області у 2009 році та нагородження переможців конкурсу «Кращий районний (міський) центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за досягнення в здійсненні соціальної роботи за підсумками 2009 року».

Перше місце посів Бериславський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, друге – Новотроїцький центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, замкнув трійку лідерів області Скадовський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Крім того, заохочувальними нагородами за досягнення в здійсненні соціальної роботи нагороджені: Чаплинський, Голопристанський та Білозерський центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Переможці конкурсу були нагороджені сертифікатами на отримання технічного обладнання: комп’ютери, принтери, ксерокси, факси, телевізори, DVD, ноутбуки, проектори, екрани. 

Протягом 2009 року на 24 територіально-адміністративних одиницях Херсонської області діяли 39 центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Минулого року спеціалістами центрів соціальною роботою було охоплено 4316 сімей, в яких мешкає 7962 дитини; на обліку у банку даних перебувало 4747 сімей (8760 дітей). У результаті проведеної роботи 971 сім’ю було знято з обліку, (це складає 20,5% від загальної кількості сімей, які перебували на обліку). Під соціальним супроводом перебувало 868 сімей, з яких 539 були зняті з соціального супроводу з позитивним результатом, (це складає 91% від загальної кількості сімей знятих з соціального супроводу). У 2009 році створено 6 дитячих будинків сімейного типу, в яких проживає 32 дитини, а також 24 прийомні сім’ї, де мешкає 60 дітей.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад