Реклама

12-річні сестри-двійнятка Таня й Наталя Сироти підіймають штанги, вдічі важчі за себе

12-річні сестри-двійнятка Таня й Наталя Сироти підіймають штанги, вдічі важчі за себе

Дівчатка не завжди могли похвалитися міцним здоров'ям: після народження вони одразу потрапили до реанімації й ледве вижили. Важкою атлетикою дівчата займаються з 9 років і відтоді на здоров'я не скаржаться. Батьки задоволені спортивними досягненнями доньок..

Сьогодні під наглядом представника Української книги рекордів Гіннеса Наталка Сирота виконала класичний поштовх штанги вагою спочатку 100, потім 105 кілограмів. Після цього Тетянка Сирота виконала присідання зі штангою у 130 , а потім 140 кілограмів. Вага самих сестер не перевищує 65 кілограмів, тож ці рекорди у 12-річному віці не може адекватно оцінити навіть їхній тренер, серед вихованців якого є чемпіони Європи..

Малий вік сестер - єдина перепона для їхньої спортивної кар'єри. Вони виконали норматив майстра спорту, але це звання присвоюється з 14 років. Дівчатка мріють стати олімпійськими чемпіонками, але на ігри 2008 року не поїдуть, оскільки їм ще не виповниться 16-ти. Сестри готуються до Олімпіади 2012 року, а поки впевнено відповідають на дошкульні запитання журналістів щодо користі від занять зі штангою..

Тепер, після необхідних формальностей, імена маленьких запорізьких штангісток можуть з'явитися у Книзі рекордів Гіннеса.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад