Реклама

Зміни у порядку проведення випускних та вступних іспитів у 2010 році

Зміни у порядку проведення випускних та вступних іспитів у 2010 році

Цього року, випускники 11-х класів спочатку пройдуть Державну підсумкову атестацію (з 11 по 18 травня 2010 року), яка раніше проходила у формі випускних іспитів, отримають атестат (28 травня), а вже після цього, з 2 по 23 червня, складатимуть ЗНО, результати якого враховуватимуться при вступі до вищих навчальних закладів.

Як пояснив заступник голови КМДА Віталій Журавський, нові терміни та форма Державної підсумкової атестації були визначені Міністерством освіти і науки України.

Замість традиційних випускних іспитів, цьогоріч під час підсумкової атестації випускники 11-х класів мають написати контрольні роботи з трьох предметів. Це українська мова (переказ) – 11 травня; історія України або математика – 14 травня; та один предмет з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів.

Третю контрольну роботу учні можуть обирати з таких предметів: всесвітня історія; правознавство; українська література, яка проводитиметься у формі твору-роздуму (обсягом до 2-х сторінок); зарубіжна література, яка проводитиметься у формі твору-роздуму (обсягом до 2-х сторінок); інтегрований курс «Література» буде проводитися у формі твору-мініатюри; з мови, якою ведеться навчання – проводяться у формі переказу без творчого завдання; іноземна мова; хімія; географія; основи економіки; фізика та астрономія; інформатика; фізична культура; технології. У профільних класах передбачені також підсумкові контрольні роботи з курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Основи філософії».

Текст для переказу та частину завдань з математики традиційно буде оголошено у день проведення контрольної роботи по телебаченню.

«Важливо зазначити, що цього року, вперше за останні роки, в атестатах буде виставлено середній бал. Розрахунок середнього бала атестата випускників буде здійснюватись у школі, після чого він буде внесений у додаток атестата. Наразі Головне управління освіти та науки КМДА розробило рекомендації для керівників шкіл, аби уникнути помилок під час розрахунку середнього бала», – додав Віталій Журавський.

За його словами, повернення до практики обрахування середнього балу атестату позитивно вплине на підвищення об’єктивності при оцінюванні знань абітурієнтів та не відсторонить школу від процесу.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад