Реклама


Зміни у порядку проведення випускних та вступних іспитів у 2010 році

Зміни у порядку проведення випускних та вступних іспитів у 2010 році

Цього року, випускники 11-х класів спочатку пройдуть Державну підсумкову атестацію (з 11 по 18 травня 2010 року), яка раніше проходила у формі випускних іспитів, отримають атестат (28 травня), а вже після цього, з 2 по 23 червня, складатимуть ЗНО, результати якого враховуватимуться при вступі до вищих навчальних закладів.

Як пояснив заступник голови КМДА Віталій Журавський, нові терміни та форма Державної підсумкової атестації були визначені Міністерством освіти і науки України.

Замість традиційних випускних іспитів, цьогоріч під час підсумкової атестації випускники 11-х класів мають написати контрольні роботи з трьох предметів. Це українська мова (переказ) – 11 травня; історія України або математика – 14 травня; та один предмет з інваріантної складової навчального плану за вибором учнів.

Третю контрольну роботу учні можуть обирати з таких предметів: всесвітня історія; правознавство; українська література, яка проводитиметься у формі твору-роздуму (обсягом до 2-х сторінок); зарубіжна література, яка проводитиметься у формі твору-роздуму (обсягом до 2-х сторінок); інтегрований курс «Література» буде проводитися у формі твору-мініатюри; з мови, якою ведеться навчання – проводяться у формі переказу без творчого завдання; іноземна мова; хімія; географія; основи економіки; фізика та астрономія; інформатика; фізична культура; технології. У профільних класах передбачені також підсумкові контрольні роботи з курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Основи філософії».

Текст для переказу та частину завдань з математики традиційно буде оголошено у день проведення контрольної роботи по телебаченню.

«Важливо зазначити, що цього року, вперше за останні роки, в атестатах буде виставлено середній бал. Розрахунок середнього бала атестата випускників буде здійснюватись у школі, після чого він буде внесений у додаток атестата. Наразі Головне управління освіти та науки КМДА розробило рекомендації для керівників шкіл, аби уникнути помилок під час розрахунку середнього бала», – додав Віталій Журавський.

За його словами, повернення до практики обрахування середнього балу атестату позитивно вплине на підвищення об’єктивності при оцінюванні знань абітурієнтів та не відсторонить школу від процесу.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info