Реклама

Місто надаватиме допомогу дітям-сиротам, які навчаються у столичних вузах

Місто надаватиме допомогу дітям-сиротам, які навчаються у столичних вузах

Розпорядження № 317 від 27.02.2006 „Про надання у 2006 році щомісячної адресної матеріальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які постійно проживають, зареєстровані в м. Києві, поступили до вищих навчальних закладів денної форми навчання м. Києва у 2004 році та продовжують навчатися у цих закладах другий рік”.

До 30 червня 2006 р. місто надаватиме щомісячну адресну матеріальну допомогу у розмірі 100 грн. кожній особі з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які постійно проживають і зареєстровані в м. Києві та навчаються другий рік у вищих навчальних закладах денної форми навчання м .Києва, крім дітей-сиріт, вартість навчання яких сплачується за рахунок коштів міського бюджету, та курсантів військових закладів.

Також щомісячна адресна матеріальна допомога у розмірі 200 грн. надаватиметься тим із них, які навчаються другий рік у вищих навчальних закладах денної форми навчання м. Києва і закінчили попередній курс на „відмінно”.

Згідно з розпорядженням загалом ці кошти отримуватимуть 78 осіб.

На ці заходи міська влада виділила 48 тисяч гривень.

Відповідне розпорядження з метою матеріальної підтримки дітей-сиріт підписав Київський міський голова Олександр Омельченко.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад