Реклама

У Рівненській області будують дитяче містечко для дітей-сиріт

У Рівненській області будують дитяче містечко для дітей-сиріт

У Рівненській області, у селищі Олександрія будують Соціально-реабілітаційний центр - дитяче містечко, для дітей-сиріт.

Відвідуючи містечко під час робочої поїздки на Рівненщину Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО зазначив, що це перший проект в Україні такого рівня, спрямований на подолання проблеми дитячої безпритульності.

Міністр позитивно оцінив якість виконаних робіт, що здійснені на 90%. На це було виділено з бюджету 10 млн. гривень. На добудову комплексу необхідно ще 4 мільйони 300 тисяч гривень. Зі свого боку Юрій ПАВЛЕНКО відзначив важливість цього проекту і пообіцяв надалі сприяти його якнайшвидшій остаточній реалізації. Соціально-реабілітаційний центр - дитяче містечко будується за бюджетні кошти, передбачені у програмі на здійснення заходів з подолання дитячої безпритульності і бездоглядності в Україні.

Містечко зводиться на базі споруд незавершеного будівництва дитячого санаторію.

У побудованих приміщеннях буде розміщено спальний корпус. У ньому буде 16 квартир дитячих будинків сімейного типу, де мешкатимуть по-двоє батьків-вихователів. Кожні займатимуться вихованням в середньому 7 дітей.

Загалом центр розрахований на утримання у ньому одночасно до 100 дітей.

У містечку буде створено установи системи освіти. До їхнього складу входитиме загальноосвітній навчальний заклад, їдальня, реабілітаційно-кризовий центр для безпритульних дітей. Передбачено створення центру практичної психології та соціальної роботи, психолого-медико-педагогічної консультації, соціальної допомоги. Рівненський навчальний центр Державної служби зайнятості планує здійснювати професійну підготовку за різними професіями. Тому кілька відділень у корпусах будуть сучасно обладнані та укомплектовані оргтехнікою, навчальними посібниками. Буде обладнано 5 майстерень, пилорама, гараж сільськогосподарської техніки. Культурно-розважальний комплекс містечка включатиме спортивну залу, два критих басейни, велике футбольне поле, міні-футбольне поле зі штучним покриттям, баскетбольне та волейбольне поля, актову залу, бібліотеку з читальним залом, музей природи та зимовий сад.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад