Реклама

Дитячі садки знову в моді

Дитячі садки знову в моді

За інформацією головного управління статистики в Сумській області, на початок 2010 року в області функціонувало 480 дошкільних закладів на 27,3 тисяч місць. Із загальної кількості дошкільних навчальних закладів 19,8% складають дитячі садки, 38,3% - ясла-садки. З року в рік зростає кількість навчально-виховних комплексів типу школа – дитячий садок. Так, лише порівняно з минулим роком їх частка зросла з 38,8% до 41,9%. У них перебуває майже кожний 8 вихованець дошкільних закладів.

Позитивні зрушення у народжуваності сприяють збільшенню кількості дітей у дошкільних навчальних закладах. У 2009р. їх відвідували 32,9 тис. юних мешканців Сумщини – на 1 тисячу більше, ніж рік тому. Майже кожний другий дошкільний заклад працював в умовах перевантаження груп. У них на 100 місць у середньому припадало 112 дітей.

У зв’язку із загальною тенденцією погіршення стану здоров’я населення, все більше дітей потребують кваліфікованої корекції відхилень у фізичному і психічному розвитку. З цією метою минулого року в дошкільних закладах області працювало 116 груп спеціального призначення, 67,2% з яких - для дітей з порушеннями мови, 12,1% - зору, 12,9% - опорно-рухового апарату, 4,3% - інтелекту, 3,5% - з порушеннями іншого характеру. Їх відвідувало 1,6 тисяч дітей, що складало 4,9% від загальної чисельності вихованців дошкільних закладів.

На особливому контролі держави – охоплення дошкільною освітою дітей, які потребують особливої уваги суспільства. Так, серед дошкільнят на кінець 2009 року нараховувалося 267 дітей-інвалідів, 164 дитини-сироти і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Основне навантаження по вихованню дітей в дошкільних закладах несуть педагогічні працівники. На кінець 2009 року у системі дошкільної освіти працювало 3755 педагогічних працівників, понад 60% з них мають вищу педагогічну освіту.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад