Реклама

Обговорено ключові питання розвитку освіти

Обговорено ключові питання розвитку освіти

 

31 березня 2010 у Міністерстві освіти і науки України під головуванням Першого заступника Міністра Б.М. Жебровського відбулася Всеукраїнська нарада за участю Міністра освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальників управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Під час наради обговорено питання організованого завершення навчального року, особливості проведення державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів, зовнішнього незалежного оцінювання, проведення вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2010 році. Порушувалися питання інноваційного розвитку системи освіти, питання формування бюджету 2010 року, перспективи фінансування державних програм, друку підручників та забезпечення ними учнів шкіл у 2010-2011 навчальному році. Розглянуто окремі питання професійно-технічної та позашкільної освіти.

Кожен керівник управління освітою отримав можливість висловитися щодо найактуальніших проблем розвитку освіти в регіоні, запропонувати шляхи поліпшення якості та доступності освіти. Висловлені під час наради пропозиції будуть використані при плануванні роботи міністерства та розробленні нормативних документів.

Нарада пройшла у формі конструктивного діалогу. За пропозиціями керівників управлінь освітою такі зустрічі проходитимуть раз на квартал з метою узгодження дій щодо розвитку освіти, обговорення проектів актуальних нормативно-правових документів з питань освіти.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад