Реклама

Роль родини у вихованні дитини

Роль родини у вихованні дитини

23-25 квітня 2010 року у Києві відбулася конференція для батьків-усиновлювачів та прийомних батьків «Укріплюючи сім’ї».

Перед початком конференції в приміщенні Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" відбулася прес-конференція на тему: «Кожній дитині-сироті потрібна родина» за участю заступника Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Світлани Толстоухової, начальника Служби у справах дітей Києва Миколи Кулеби,  виконавчого директора Всеукраїнського альянсу «Україна без сиріт» Руслана Малюти та директора проекту «Одна Надія» Павла Гладченка.

Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Толстоухова наголосила на визначальній ролі, яку має родина у вихованні та розвитку дитини. Заступник Міністра висловилася за підвищення ролі сім'ї у вихованні дитини, активну діяльність щодо укріплення інституту сім'ї в країні та соціальну підтримку родини з дітьми та, зокрема, багатодітної родини. Високопосадовець зазначила, що впродовж 2009 року вперше за роки незалежності в Україні зафіксовано тенденцію до зменшення числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Світлана Толстоухова наголосила, що забезпечення реалізації права дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні, запобігання та подолання дитячої безпритульності, бездоглядності, соціального сирітства є пріоритетом діяльності Міністерства і влади в цілому в 2010 році. На сьогодні робота відомства в цьому напрямку передбачає активізацію національного усиновлення; подальший розвиток сімейних форм виховання (опіки і піклування, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу); реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; нормативне забезпечення галузі, що сприятиме більш чіткому та оперативному вирішенню питань захисту прав кожної конкретної дитини.

Світлана Толстоухова також зазначила, що поряд з розвитком усиновлення, сімейних форм виховання в країні скорочується кількість дітей, які перебувають в інтернатних закладах для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і Міністерство буде проводити постійний моніторинг того, як відбувається зменшення кількості дітей в таких закладах.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад