Реклама

Система освіти Фінляндії у контексті євроінтеграційних процесів в Україні

Система освіти Фінляндії  у контексті євроінтеграційних процесів в Україні

Міжнародна науково-практична конференція «СИСТЕМА ОСВІТИ ФІНЛЯНДІЇ У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ В УКРАЇНІ» відбудеться 15-16 березня 2006 року у Скандинавській гімназії.

Конференція проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Інституту гуманітарно-технічної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та за сприяння посольства Республіки Фінляндія в Україні.

У конференції братимуть участь:
·Лаура Рейніля, надзвичайний і повноважний Посол Республіки Фінляндія; ·Б.М. Жебровський, перший заступник Міністра освіти і науки України; ·В.А. Кір‘ян, заступник голови Київської міської державної адміністрації - начальник Головного управління освіти і науки; ·В.Г. Мадзігон, академік, перший віце-президент АПН України.

Метою зустрічі є презентація досвіду і здобутків системи освіти Фінляндії та визначення можливостей їх використання в освітньому просторі України.

На конференції будуть розглянуті питання складових успіху системи освіти Фінляндії, які дозволили за результатами PISA 15-річним школярам одержати найкращі результати навчальних досягнень в світі та визначені шляхи впровадження фінського передового педагогічного досвіду у практику загальноосвітніх навчальних закладів України.

Адреса: м. Київ, вул. Б. Гмирі, 3-Б (ст. м. Позняки). Тел/факс: 577-23-26

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад