Реклама

Цього року "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" забрала обидва призи у номінації "Дитяче свято"

Цього року

Найкращою книжкою минулого року визнане грунтовне історичне видання "Україна - козацька держава". Крім неї, за перше місце в рейтингу змагалися "Муза Роксоланська" Валерія Шевчука, "Філософські твори" Дмитра Чижевського та "100 найкращих українських казок".

"Книжка року" - змагання не авторів, а видавців. Сім років поспіль фахівці-експерти шляхом голосування визначають найкращих у десяти номінаціях та головного переможця, який і здобуває почесне звання "Книжка року". Жодних премій та коштовних нагород. Рейтинг ніким не заангажований і тому - авторитетний. Тож взяти участь у церемонії всі причетні до літературного світу вважають за честь.

Іван Малкович, поет, видавець:
- Це моя улюблена церемонія - "Книжка року". Тому що все решта, всі рейтинги - це дуже суб'єктивно і воно таке, що його не можна помацати. А це - інструмент для того, щоб видавці користувалися цим святом і розкручували свої книжки.

Рейтинг відповідає Малковичу взаємністю. Цього року "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" забрала обидва призи у номінації "Дитяче свято". За "100 найкращих українських казок" та переклад "Мандрів Гулівера" Джонатана Свіфта. Видання-переможці з-поміж інших вирізняє досконале наповнення і не менш розкішна форма.

Юрій Володарський, експерт номінації "Красне письменство":
- Критериев два. С одной стороны, речь идет о ценности книги как текста, другой - о том, как она издана. И получается, что между двух огней надо что-то выбирать. Есть яркие, запоминающиеся издания. Но если так издана книга, которая с моей точки зрения неинтересна как художественное произведение - я ее ни в коем случае не выберу.

Гран-прі цього року отримала "Україна - козацька держава" київського видавництва "Емма". Яскраво оформлене видання вразило читачів обсягом - тисяча двісті сторінок, на яких описаний величезний шматок української історії.

Людмила Клочан, видавництво "Емма": - Ми видали тираж три тисячі примірників, але він вже закінчується. І ми думаємо, що зробимо наступні наклади цієї книги - у нас в перспективі двадцять тисяч примірників.

Учасники конкурсу визнають - позиція в рейтингу стимулює та додає натхнення у подальшій роботі. Зі сподіваннями на перемогу у наступному році видавці намагатимуться перевершити власні досягнення.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад