Реклама

Всеукраїнська програма "1000 майданчиків"

Всеукраїнська програма

18 липня 2010 року в селі Верхня Яблунька Турківського району Львівської області на території загальноосвітньої школи відбудеться урочиста церемонія відкриття багатофункціонального спортивного майданчика за Всеукраїнською програмою розвитку спортивної інфраструктури "1000 майданчиків".

Майданчики розміром 40м на 20м розраховані на заняття баскетболом та футболом, волейболом, тенісом тощо, мають стійке покриття та захищені від ушкодження.

В заході візьмуть участь заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Глущенко та голова Львівської обласної державної адміністрації Василь Горбаль

В рамках заходу відбудуться естафети і баскетбольний та флорбольний матчі.

За підсумками змагань командам в естафетах буде вручено 4 комплекти футбольних м’ячів, школі села Велика Яблунька – тенісний стіл з комплектом для настільного тенісу, комплект для гри у флорбол та комплект футбольних сіток для міні-футболу. Також кожна з 42 шкіл Турківського району отримає по футбольному м’ячу.

В рамках спільного проекту Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та видавництва "Грані-Т" "Дбаємо про майбутнє України!" бібліотека школи села Верхня Яблунька отримає у подарунок комплект дитячої літератури різних жанрів та напрямків

Захід відбудеться за адресою: Львівська область, Турківський район, село Верхня Яблунька.Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад