Реклама

Маленьких буковинців вчать відповідальності за себе

Маленьких буковинців вчать відповідальності за себе

Як повідомляє Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді, задля попередження негативних проявів серед дітей та молоді фахівці Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснили виїзди до чотирьох оздоровчих таборів області "Водограй", "Вогник Буковини", "Зелені пагорби" та "Калинка". Виїзди відбулися у рамках роботи спеціалізованого формування "Мобільний консультаційний пункт".

Інформаційно-просвітницька робота проводилась із дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та сімей, які потерпіли внаслідок стихійного лиха.

Психолог, медичні фахівці, представники відділу щодо незаконного обігу наркотиків УМВС України в Чернівецькій області та служби у справах дітей провели міні-тренінги, залучили дітей до рольових ігор, надали індивідуальні та групові консультації .

У групах, на які поділили дітей відповідно до віку та статі, йшлося про перебування у незнайому колективі, бачення себе поза сім’єю, відповідальність за себе та близьких.

Увагу юнацтва звертали також на необхідність дотримання особистої гігієни.

Загалом профілактичною роботою охоплено 426 дітей та молодих людей.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад