Реклама

Флеш-моб проти насильства

Флеш-моб проти насильства

За повідомленням прес-служби, 1 серпня 2010 року в Києві на Софійській площі масштабним флеш-мобом розпочнеться загальнонаціональна кампанія проти домашнього насильства.

Ця кампанія проходитиме у серпні 2010 року та стане початком низки інформаційних акцій зі зміни стереотипів в українському суспільстві. Задля заохочення українців до неприйняття домашнього насильства Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, об’єднало зусилля з п’ятьма міжнародними організаціями – Європейським Союзом, Радою Європи, Програмою Розвитку ООН, Дитячим Фондом ООН та Міжнародною організацією праці.

Учасники флеш-мобу створять найбільший "живий" малиновий браслет в Україні та світі. Саме малиновий колір є символом кампанії проти насильства.

Організатори заходу звертаються з проханням приходити на захід у малинових речах (майках, кепках, банданах, шортах, спідницях, сорочках, взутті тощо), щоб браслет вийшов по-справжньому малиновим.

Перші 250 учасників отримають бандани та футболки, а всі учасники – один із 200 000 малинових браслетів "Я проти насильства", модель якого й буде створюватися у флеш-мобі.

Початок флеш-мобу о 18:30.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад