Реклама

Під час проведення рейду «Діти вулиць» міліція затримала 14 неповнолітніх бродяг

Під час проведення рейду «Діти вулиць» міліція затримала 14 неповнолітніх бродяг

Під час проведеня профілактичного рейду під умовною назвою «Діти вулиць» на залізничному вокзалі «Київ-пасажирський» в підземному переході біля входу на станцію метро «Майдан Незалежності» та на вулиці Саксаганського було затримано за бродяжництво і жебрацтво 14 неповнолітніх. Згідно з інформацією прес-служби ГУ МВС України в Києві, рейд провели столичний відділ кримінальної міліції у справах неповнолітніх спільно з службою у справах неповнолітніх Київській міській адміністрації.

У прес-службі зазначають, що тих, які б вживали спиртні напої, наркотичні або токсичні речовини, серед затриманих не було. Більшість (8 чоловік) є киянами, троє прибуло до столиці у пошуках кращої долі з Хмельницької області, по одному – з Житомира, Миколаєва та Київської області.

Всіх неповнолітніх бродяг спершу було доставлено до шкірно-венерологічного диспансеру для відповідного обстеження. Жодних інфекційних хвороб ні в кого з них виявлено не було. Далі всіх 14 влаштовано на проживання до міського притулку для неповнолітніх, що на проспекті Маяковського, 28-В.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад