Реклама

На Луганщині проведено навчання для кандидатів у прийомні батьки

На Луганщині проведено навчання для кандидатів у прийомні батьки

Луганський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів п'ятиденний семінар-тренінг, спрямований на навчання кандидатів на установлення опіки та піклування, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

На семінарі йшлося про державну політику щодо розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

Під час навчання розглядалися принципи створення та діяльності прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, нормативно-правове забезпечення їх функціонування, юридичне оформлення статусу сім’ї та фінансово-матеріальне забезпечення тощо.

Учасники заходу отримали відповіді на питання щодо влаштування дитини в сім’ю, вимог до кандидатів на створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, оцінки потреб та інтересів прийомних дітей та вихованців дитячих будинків сімейного типу.

Під час семінару-тренінгу йшлося і про психологічні та вікові особливості розвитку та поведінки дітей в залежності від набутого ними соціального досвіду. Розглядалися проблеми, які виникають у процесі виховання, права та обов’язків прийомних батьків тощо.

Учасники були ознайомлені з порядком соціального супроводження та партнерської взаємодії прийомних батьків і соціальних працівників для забезпечення найкращих умов адаптації, виховання та розвитку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад