Реклама

Поточні питання виконання проекту “Рівний доступ до якісної освіти в Україні” та плани на найближчий час

Поточні питання виконання проекту “Рівний доступ до якісної освіти в Україні” та плани на найближчий час

У МОН України відбулася робоча зустріч першого заступника міністра Б.М.Жебровського з представниками Світового банку, на якій обговорювалися поточні питання виконання проекту “Рівний доступ до якісної освіти в Україні” та плани на найближчий час.

Проект (загальна сума якого складає 86 млн. гр.) спрямований на загальну середню освіту і складається з трьох компонентів. Перший - професійний розвиток педагогічних працівників, другий-вдосконалення навчального процесу, та третій компонент — ефективність та управління ресурсами (оптимізація мережі шкіл, створення сучасних базових шкіл та сучасної освітянської інформаційної мережі). Серед заходів, що впроваджувались в ході виконання Проекту проводилися 14 наукових досліджень. Виконувалися моніторингові дослідження якості освіти для виконання першочергових завдань з впровадження зовнішнього тестування, відбулися семінари і конференції з інформування громадськості щодо виконання проекту.

Сторони узгодили заходи, що виконуватимуться найближчим часом. Серед іншого, це створення Тендерного комітету Проекту та наступні консультації зі Світовим банком щодо підготовки плану впровадження Проекту на 2006 рік.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад