Реклама

На забезпечення молоді житлом Уряд передбачив додатково понад тридцять мільйонів гривень

На забезпечення молоді житлом Уряд передбачив додатково понад тридцять мільйонів гривень

Статутний капітал Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву збільшено на суму тридцять мільйонів триста п’ятдесят п’ять тисяч гривень. Відповідну Постанову за № 670 Кабінет Міністрів України ухвалив на засіданні 28 липня 2010 року.

Постанова затверджує Порядок використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті для збільшення статутного капіталу Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву з подальшим спрямуванням на виконання Державної програми забезпечення молоді житлом.

Цей Порядок визначає механізм використання у 2010 році коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту за програмою "Збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом".

Як зазначено у документі, головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Порядок передбачає, що статутний капітал Фонду збільшується на суму 30 355 тис. грн поетапно за рахунок коштів, які надходять до спеціального фонду державного бюджету від повернення кредитів, наданих з державного бюджету молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам для будівництва (реконструкції) та придбання житла, сплати пені.

Відповідно до Постанови, Фонд використовує бюджетні кошти для надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам, які потребують поліпшення житлових умов, довгострокових пільгових кредитів для будівництва житла.

Бюджетні кошти спрямовуються на фінансування Державної програми забезпечення молоді житлом на 2002-2012 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2002 р. № 1089.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад