Реклама

Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Кабінет Міністрів України затвердив додатковий розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям у дитячих будинках сімейного типу і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”. 

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабміну № 1582-р від 28 липня 2010 року “Про затвердження додаткового розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”

Реалізація документа забезпечить виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у новостворених дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у регіонах України.

Як наголосив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін у коментарі щодо прийняття розпорядження, йдеться не про додаткове виділення коштів з державного бюджету, а про використання зарезервованих коштів. Міністр зазначив, зокрема, що необхідність прийняття цього розпорядження обумовлена влаштуванням протягом січня-травня цього року 363 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

"Процес влаштування дітей у сім’ї безперервний. До Міністерства щодня надходять розпорядчі документи про влаштування дітей у прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу", - наголосив Міністр.

Проект даного розпорядження розроблено відповідно до статті 37 Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік”, постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 81 “Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”.

Загалом у прийомних сім`ях та дитячих будинках сімейного типу виховуються

8 578 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У зв’язку з цим, для фінансового забезпечення цих сімей пропонується виділити за рахунок нерозподіленого резерву коштів субвенцію у сумі 26 996 300 грн., передбачену статтею 37 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад