Реклама


Визначені переможці конкурсу "Молодь - майбутнє України"

Визначені переможці конкурсу

Визначені переможці конкурсу для представників засобів масової інформації "Молодь – майбутнє України", організованого Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Цей конкурс проводився задля стимулювання у мас-медіа інтересу до питань реалізації молодіжної політики, пошуку талановитих журналістів і залучення їх до співпраці з Міністерством.

Головним завданням конкурсу стало виявлення, підтримка та поширення кращих журналістських робіт стосовно розвитку молодіжної сфери в Україні.

Конкурсні роботи приймалися у п'яти номінаціях: "Патріотичне виховання та підтримка творчих ініціатив молоді", "Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі", "Сприяння зайнятості та підтримка підприємницьких ініціатив молоді", "Розвиток молодіжного та дитячого громадського руху" та "Інтеграція української молоді до європейської та світової молодіжної спільноти".

Переможцем у номінації "Патріотичне виховання та підтримка творчих ініціатив молоді" стала Інна Тільнова за статтю "…У ложці з полтавськими галушками", надруковану в газеті "Кіровоградська правда".

У номінації "Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі" визначено двох переможців. Це Олександра Тимощук – стаття Заручники малих градусів" у газеті "Дзеркало тижня" – та Людмила Літовкіна – стаття "Квіти життя на запорошеному узбіччі" - у газеті "Прес-шанс".

Найкращою у номінації "Сприяння зайнятості та підтримка підприємницьких ініціатив молоді" визнано статтю Інни Борисової "Від двірника до директора" (газета "Високий замок").

У номінації "Розвиток молодіжного та дитячого громадського руху" перемогла Інна Борисова зі статтею "Право і корупція" (Інтернет-видання "Edu.helsinki.org.ua").

Інна Борисова стала переможцем і в номінації "Інтеграція української молоді до європейської та світової молодіжної спільноти".


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info