Реклама

Законопроект про волонтерський рух

Законопроект про волонтерський рух

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України планує під час сьомої сесії шостого скликання підготувати до розгляду у другому читанні та прийняття в цілому законопроект про волонтерський рух

Проект закону (реєстр. № 5266) визначає правовий статус волонтера, волонтерської організації, їх права та обов'язки, принципи волонтерської діяльності, учасників цієї діяльності, види, засади та напрями її здійснення, джерела фінансування. Як зазначили члени Комітету, законопроектом передбачається врегулювати взаємовідносини між учасниками волонтерської діяльності та визначити напрями державної політики у цій сфері.

На думку народних депутатів, прийняття даного законопроекту встановить правові, організаційні засади розвитку волонтерського руху в Україні та забезпечить формування нормативно-правової бази для розвитку волонтерського руху, його становлення, стимулюватиме подальший процес розвитку тощо.

Законопроект дозволить більш активно та повно використовувати потенціал волонтерського діяльності як важливої передумови для подальшої розбудови в Україні соціально орієнтованого громадянського суспільства.

Під час підготовки документа до другого читання до Комітету надійшла низка пропозицій, більшість з яких враховано.

Зокрема, члени Комітету підтримали пропозиції щодо більш чіткого визначення механізмів державної підтримки волонтерської діяльності, прав та обов'язків волонтерів та волонтерських організацій, умов припинення волонтерської діяльності тощо.

Комітет також вважає за доцільне змінити назву майбутнього закону на "Про волонтерську діяльність".


За інформацією Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад