Реклама


У школах міста Рівне заборонили розважальні заходи

У школах міста Рівне заборонили розважальні заходи

У зв'язку з Великим постом міське Управління освіти західноукраїнського міста Рівне рекомендувало навчальним закладам міста обмежити проведення розважальних заходів. Про це повідомив начальник міського Управління освіти Віталій Новак.

За його словами, рекомендація стосується, зокрема, шкільних танців і дискотек, оскільки вони нерідко закінчуються бійками, причому не допомагає їх запобігти навіть присутність чергових міліціонерів. Новак вважає, що подібна поведінка школярів несумісна з основами християнської етики, що вивчається в школах Рівного, і тим більше неприпустима в період посту.

Тому вперше в 2006 році, на прохання батьків і священнослужителів, розваги, які ведуть до гріховної поведінки, вирішили обмежити. Скарг на таке обмеження поки що немає, навпаки, за словами Новака, багато батьків схвально озиваються про нововведення.

По закінченні посту Управління освіти збирається порівняти кількість правопорушень серед школярів з попередніми роками, коли обмежень на розваги в пост не було.


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info