Реклама


План загальміських заходів щодо проведення у Києві у 2006 році Року захисту прав дитини

План загальміських заходів щодо проведення у Києві у 2006 році Року захисту прав дитини

Київська міська державна адміністрація затвердила план загальміських заходів щодо проведення у Києві у 2006 році Року захисту прав дитини, повідомляє прес-служба КМДА.

Протягом року за участю суспільних, благодійних організацій буде проведений соціальний експеримент щодо практики патронажних родин і забезпечення розвитку нової практики допомоги дітям, позбавленим батьківського виховання, шляхом створення тимчасових сімейних форм змісту і опіки за дітьми.

Також з метою запобігання соціального сирітства цього року у Києві будуть створюватися консультативні пункти соціальних служб при родильних домах, жіночих консультаціях, також буде розвиватися мережа шкіл соціальних знань "Школа родини".

Для дітей і родин буде функціонувати "телефон довіри", а також буде працювати "Міський центр психологічної допомоги родинам".

Відповідно до розпорядження, одержать реалізацію нові технологічні програми соціально-психологічної реабілітації для родин з дітьми.

Крім того, буде розвиватися і розширюватися мережа безкоштовних позашкільних установ: художніх, балетних, музичних студій, дитячих оздоровчих секцій, дитячих кружків різного профілю і т.п.

Для дітей і молоді з функціональними обмеженнями планується розробка мережі Центрів соціально-психологічної реабілітації.

Починаючи з цього року, на базі інформаційно-медичного навчального центра клініки для молоді (вул. Володимирська, 43) буде постійно функціонувати тематична школа-семінар "Здоров'я підлітків. Розвиток медико-соціальних послуг".


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info