Реклама

Луганські школярі відвідали прикордонні застави області

Луганські школярі відвідали прикордонні застави області

У радянські часи в школах був предмет ПВП - початкова воєнна підготовка. Сьогодні його заміняє ДПЮ - допризовна підготовка юнаків. А оскільки строкову військову службу можна проходити й у прикордонних військах, то днями війсьвослужбовці Луганського загону прикордонників влаштували старшокласникам екскурсію на застави.

Учнів Луганських шкіл звозили на "Станічно-Луганську" прикордонну заставу. Учні із Краснодонского району побували на прикордонних заставах "Краснодон" й "Північно-Гундоровська", свердловські школярі - на заставах "Дар'їно-Єрмаковка" й "Бірюково".

На заставах вони познайомилися з розташуванням підрозділів, побутом військовослужбовців-прикордонників термінової служби. Але найбільше хлопців зацікавила виставка зброї й сучасних засобів зв'язку. Діти прослухали інформацію про порядок перетинання державного кордону України й правила перебування в контрольованих прикордонних районах.

Ця акція була проведена для підняття престижу прикордонної служби й у рамках розвитку програми військово-патріотичного виховання молоді.


ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад