Реклама

450 дітей, хворих на діабет, стоять на обліку в Києві

450 дітей, хворих на діабет, стоять на обліку в Києві

Цього року вдалося стовідсотково забезпечити їх якісним інсуліном та провести для них спеціальні навчальні курси "Школа діабету". Цього домоглися від держави батьки хворих дітей з організації "Діабетик". Вони переконані, що зможуть зробити все для того, щоб їхні діти жили повноцінним життям.

Діабет це не хвороба, а стиль життя, говорять хворі. Він вимагає постійного самоконтролю та рішучих дій у кризові ситуації. Проте учасники цих змагань екстріму не бояться. А якщо хвороба нагадує себе - просто беруть цукерку і йдуть на черговий етап.

Бажання допомогти молодшим друзям відкрити свій прихований потенціал. Саме це спонукало організаторів туристичних змагань влаштувати в Пущі-Водиці справжні джунглі. Більшість із них свого часу теж дізналися, що хворі на діабет. Проте не здалися хворобі у полон. Професійні заняття з пішого туризму та альпінізму переконали - активний спосіб життя з діабетом цілком можливий.

Батьки виявляють особливу турботу про своїх дітей-діабетиків. Саме від їхньої пильності залежить здоров'я малих. Вони дбають про вимірювання рівню цукру та вчасне введення інсуліну. Проте участь дітей у таких екстремальних змаганнях їх не лякає.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info