Реклама

450 дітей, хворих на діабет, стоять на обліку в Києві

450 дітей, хворих на діабет, стоять на обліку в Києві

Цього року вдалося стовідсотково забезпечити їх якісним інсуліном та провести для них спеціальні навчальні курси "Школа діабету". Цього домоглися від держави батьки хворих дітей з організації "Діабетик". Вони переконані, що зможуть зробити все для того, щоб їхні діти жили повноцінним життям.

Діабет це не хвороба, а стиль життя, говорять хворі. Він вимагає постійного самоконтролю та рішучих дій у кризові ситуації. Проте учасники цих змагань екстріму не бояться. А якщо хвороба нагадує себе - просто беруть цукерку і йдуть на черговий етап.

Бажання допомогти молодшим друзям відкрити свій прихований потенціал. Саме це спонукало організаторів туристичних змагань влаштувати в Пущі-Водиці справжні джунглі. Більшість із них свого часу теж дізналися, що хворі на діабет. Проте не здалися хворобі у полон. Професійні заняття з пішого туризму та альпінізму переконали - активний спосіб життя з діабетом цілком можливий.

Батьки виявляють особливу турботу про своїх дітей-діабетиків. Саме від їхньої пильності залежить здоров'я малих. Вони дбають про вимірювання рівню цукру та вчасне введення інсуліну. Проте участь дітей у таких екстремальних змаганнях їх не лякає.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад