Реклама

У Києві розпочався Всеукраїнського фестивалю свідомого батьківства

У Києві розпочався Всеукраїнського фестивалю свідомого батьківства

Свідоме батьківство та планування вагітності - запорука здоров'я майбутньої дитини та добробуту в сім'ї - переконані організатори Всеукраїнського фестивалю свідомого батьківства. Упродовж кількох днів вони проводитимуть безплатні консультації для майбутніх батьків, а також для тих, хто вже має дітей. Окрім вітамінів та здорового способу життя, майбутня мама особливо потребує уваги та ніжності. А спілкуватися із дитиною треба вже у перші тижні вагітності. Такі прості істини - чи не найголовніші правила свідомого батьківства. Готуватися до пологів, принаймні емоційно, жінка та чоловік повинні задовго до зачаття дитини, - кажуть експерти. Останнім часом все більше майбутніх мам наважуються народжувати дитину вдома у воду. Акушери застерігають - без належного медичного контролю такі пологи дуже ризиковані.

В'ячеслав Камінський, головний акушер-гінеколог України: "Фізиологічно дитина має народитися в повітря, томущо по своїй фізіології вона має зробити перший вдох, якщо вона народжується в воду відсутні оці умови і невідомо, як в подальшому складеться ця дитина."

Пропаганда свідомого батьківства в Україні значно зменшить кількість викиднів, переконані медики. Любити своїх майбутніх дітей ще до їх народження вчитимуть передусім тих вагітних, які живуть у невеликих містах. Адже саме їм найбільше бракує кваліфікованих порад від спеціалістів.

Оксана Наумич, голова Асоціації свідомого батьківства: "Родители иногда не понимают, что нужно рожать детей для их самих, а не для себя. И вот фестиваль поднимает какраз таки проблему осознанного подхода, когда родитель будет давать, а ребёнок будет наполняться. Когда ребёнок выростает, и подходит к периоду, когда он сам будет родителем, он будет наполнен и способным дальше отдать своим детям."

Фестиваль свідомого батьківства триватиме понад два тижні. Але найцікавішим для мам та вагітних жінок буде період від 19 до 22 грудня. Упродовж цих днів вони зможуть безплатно проконсультуватися з акушерами та психологами. Окрім Києва, такі акції відбудуться у Донецьку, Івано-Франківську та Сімферополі.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад