Реклама

Традиційний лускунчик - найкращий подарунок для більшості німців

Традиційний лускунчик - найкращий подарунок для більшості німців

У передріздвяний час попит на ці сувеніри зростає у кілька разів. Однак придбати їх можна лише у майстернях, кількість яких у Німеччині щороку зменшується.

Традиційних лускунчиків у Німеччині виготовляють лише у кількох містах на сході країни. Майстри розповідають - раніше попит на дерев'яні іграшки був значно більший, ніж зараз. Нині виробництво лускунчиків прибуткове лише перед різдвяними та новорічними святами.

Це найстаріша майстерня у Східній Німеччині. З деревом тут працюють з 1705 року, а перших лускунчиків почалИ продавати на початку 20 століття. Нині тут пропонують понад триста видів сувенірів - це лялькИ, солдати, барабанщики та янголи. Попит на останні у передріздвяний період - найбільший. Робітники розповідають, що у них замовляють ліскунчиків навіть відомі політики, серед яких і німецьких канцлер Ангела Меркель.

Усіх лускунчиків у цій майстерні виготовляють лише вручну. На те, щоб приготувати деталі обличчя та розмалювати дерев'яні фігурки, майстри витрачають по кілька годин. А усі шістдесят п'ять працівників змушені працювати без вихідних - до новорічних свят залишилося зовсім мало часу.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад