Реклама

Арифметика рятує дітей від негативного впливу телебачення

Арифметика рятує дітей від негативного впливу телебачення

У франзузских школах і дитячих садках введені щоденні заняття з усного рахунку, які, на думку чиновників, повинні боротися із негативним впливом телебачення на розум підростаючого покоління.

Указ міністр освіти Франції Жіля де Робьєна (Gіlles de Robіen) вимагає, щоб у навчальних закладах щодня проводилися уроки з усного рахунку тривалістю від 15 до 20 хвилин. Документ передбачає, що вже в п'ять років (останній рік дитячого садка) діти повинні бути знайомі з операціями додавання, віднімання, ділення та множення.

Указ міністра освіти з'явився після того, як Французька академія наук оприлюднила результати дослідження, з якого було зрозуміло, що арифметика допомагає дітям поліпшувати пам'ять і швидкість мислення. Як встановили вчені, усний рахунок також допомагає боротися з негативним впливом телебачення на дитячий мозок.

"Діти, які проводять біля телевізора більше трьох годин на день, мають проблеми з концентрацією уваги й мають погану пам'ять", - говорить представник Французької академії наук. За його словами, заняття арифметикою дозволяють мобілізувати мозок для освоєння нових знань.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад