Реклама

Арифметика рятує дітей від негативного впливу телебачення

Арифметика рятує дітей від негативного впливу телебачення

У франзузских школах і дитячих садках введені щоденні заняття з усного рахунку, які, на думку чиновників, повинні боротися із негативним впливом телебачення на розум підростаючого покоління.

Указ міністр освіти Франції Жіля де Робьєна (Gіlles de Robіen) вимагає, щоб у навчальних закладах щодня проводилися уроки з усного рахунку тривалістю від 15 до 20 хвилин. Документ передбачає, що вже в п'ять років (останній рік дитячого садка) діти повинні бути знайомі з операціями додавання, віднімання, ділення та множення.

Указ міністра освіти з'явився після того, як Французька академія наук оприлюднила результати дослідження, з якого було зрозуміло, що арифметика допомагає дітям поліпшувати пам'ять і швидкість мислення. Як встановили вчені, усний рахунок також допомагає боротися з негативним впливом телебачення на дитячий мозок.

"Діти, які проводять біля телевізора більше трьох годин на день, мають проблеми з концентрацією уваги й мають погану пам'ять", - говорить представник Французької академії наук. За його словами, заняття арифметикою дозволяють мобілізувати мозок для освоєння нових знань.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info