Реклама


14-річний школяр з Німеччини стане наймолодшим транссексуалом у світі

14-річний школяр з Німеччини стане наймолодшим транссексуалом у світі

14-річний школяр з Німеччини стане наймолодшим пацієнтом у світі, який свідомо пройде операцію зі зміни статі. Хлопець вже більше 2 років домагається операції та вживає гормони.

Батьки Тіма, якого в колі родини зовуть жіночим ім'ям Кім, говорять, що Тім ще у віці 2-х років розпочав поводитися як дівчинка. За їхніми розповідями, вдома Тім відмовлявся ходити в чоловічому одязі, грав у ляльки, і років з 4-х влаштовував істерики із приводу стрижки.

"Ми завжди сприймали Кім (Тіма) як дівчинку й не бачили в цьому проблем", -зізнається батько юнака.

Однак із приходом статевого дозрівання хлопчик зазнав глибокої депресії. Батькам нічого не залишалося, як звернутися до лікарів. Не варто говорити, що їм довелося зіштовхнутися з відторгненням суспільства. Ряд медиків, не соромлячись, пропонували помістити Тіма до психіатричної клініки.

На щастя, родині вдалося потрапити на прийом до доктора Бернарда Мейнберга, що очолює Клініку для дітей і підлітків із сексуальними відхиленнями при Франкфуртському університеті (Німеччина). Мейнберг став на сторону Тіма.

У Німеччині до 18 років згідно з законом підліток не може проходити операції по зміні статі. Однак Мейнбергу вдалося домогтися незалежної психіатричної експертизи для Тіма. Якщо два незалежних психіатри підтвердять "жіночу сутність" юнака, він стане наймолодшою людиною у світі, що змінила стать.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info