Реклама

Японські фахівці запропонували новий метод нарощування грудей

Японські фахівці запропонували новий метод нарощування грудей

Японські вчені випробували новий метод нарощування грудей. Визначити, що груди штучно збільшені, за їхніми словами, зможе тільки професіонал.

Запропонована японцями методика заснована на пересадженні власної жирової тканини з живота або стегон в груди пацієнтки. Але цю жирову тканину ще збагачують стовбурними клітинами.

Вчені стверджують, що завдяки цьому методу штучні груди виглядають більш природно, ніж штучні імплантанти, які наповнені силіконом або фізрозчином.

Спроби збільшення грудей за рахунок власного жиру вже починалися, але виявилися неефективними: жирові клітини не одержували харчування і поступово відмирали. Завдяки тому, що жир з відкладень на животі або стегнах пацієнток збагачується стовбурними клітинами, які здатні формувати нові жирові клітини і кровоносні судини, японські вчені зуміли вирішити цю проблему.

На побоювання британських вчених японці відповіли, що цей метод вже випробуваний на 40 пацієнтках. Збільшені груди виглядають абсолютно як "рідні".

Технологія дозволяє збільшити груди на 2 розміри і при цьому уникнути утворення таких помітних для ока горбиків, стверджують японські вчені. Японська клініка Cellport Clinic Yokohama поки що єдине у світі місце, де пропонують подібну послугу.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад