Реклама

Посольство США і Міносвіти України оголосили відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Фулбрайта

Посольство США і Міносвіти України оголосили відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Фулбрайта

Посольство США і Міносвіти України оголосили відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Фулбрайта на 2007-2008 навчальний рік. Ця програма академічних обмінів надає талановитим студентам, викладачам і молодим фахівцям можливість проводити дослідження в Сполучених Штатах.

Грант покриває всі витрати на перебування в США: авіапереліт в обидва кінці і стипендію на весь період діяльності. Стипендіати отримують право працювати в наукових лабораторіях, користуватися багатими бібліотеками університетів, інтернетом.

При відборі кандидатів звертають увагу на професійні досягнення, реальність запропонованих проектів і їх практичну цінність. Фіналісти будуть визначені до 1 січня 2008 року.

Під час співбесід конкурсант повинен довести, що має намір повернутися до України і використовувати одержані знання у своїй подальшій роботі.

"Учасники обмінів одержать в Америці знання, а потім тут створюватимуть лабораторії, організовуватимуть компанії. Можливо кількість таких людей збільшиться після того, як ваша країна трохи змінить закони і дасть можливість молоді розвиватися", - коментує директор Програми ім. Фулбрайта в Україні Мирон Стахів.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад