Реклама

Після аборту у жінок виявляються класичні симптоми тілесного, психосоматичного, а також психічного характеру

Після аборту у жінок виявляються класичні симптоми тілесного, психосоматичного, а також психічного характеру

Цей синдром описаний в медицині як комплекс численних симптомів.

Було виявлено, що після аборту у жінок виявляються класичні симптоми тілесного, психосоматичного, а також психічного характеру. Спочатку з’являються тілесні симптоми: кровотечі, різні інфекції і пошкодження матки. Їх наслідком можуть бути не тільки менструальні порушення, але й викидні і передчасні роди. Іноді ці наслідки виявляються не відразу, а через декілька років після аборту.

Хронічне, постійно пригнічуване, відчуття провини веде до ослаблення імунітету, що збільшує вірогідність виникнення злоякісної пухлини. Якщо був зроблений аборт в кінці третього триместра вагітності, то концентрація естрогену в крові багато разів перевищує їх середній рівень. Такого рівня концентрація естрогену в звичайному циклі не досягає ніколи, навіть при викиднях. Естроген стимулює зростання і ділення клітин в грудях. При нормальному перебігу вагітності на 32 тижні ці залози починають диференціюватися, з’являються молочні канальці, що захищає жінку від раку грудей.

Коли аборт здійснюється в першому триместрі вагітності, вірогідність виникнення злоякісної пухлини дуже висока, особливо, якщо в сім’ї раніше наголошувалися онкозахворювання, або якщо аборт зробила молода дівчина, яка пізніше вживала протизаплідні таблетки.

Що стосується психосоматичних наслідків, то жінки часто скаржаться на порушення у сфері сексуальності. Крім того, у них без видимої на те причини часто виникають болі внизу живота, а також мігрень, порушення сну і нічні кошмари.

Це поширені ознаки, які виявляються практично у кожної жінки після аборту. Найбільший перелік складають психічні наслідки аборту. Часто це величезне відчуття провини і жалю, ознаки внутрішньої емоційної смерті, душевної порожнечі, депресія, відчуття страху, низька самооцінка, агресія без причини, вживання алкоголю і навіть наркотиків. Від безвихідності у деяких жінок з’являються думки про самогубство. Виникають також проблеми з партнерами.

Часто жінки прагнуть знову завагітніти, сподіваючись, що нова вагітність замінить втрачену дитину. Це лише деякі ознаки. До цього слід додати також часту зміну настрою, сльози і роздратування з кожного, навіть нікчемного приводу (наприклад, через шум пилососа). Слід підкреслити: не кожна жінка, у якої виявляються подібні симптоми, зробила аборт. Проте практично у кожної жінки, яка зробила аборт, ці ознаки виявляються.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад