Реклама

Самотнім чоловікам в Саудівській Аравії не можна навіть вигулювати собак

Самотнім чоловікам в Саудівській Аравії не можна навіть вигулювати собак

Самотнім чоловікам Саудівської Аравії заборонили вигулювати на вулицях і в парках своїх домашніх вихованців - кішок та собак, - а також з'являтися з ними в суспільних місцях.

Державна Комісія з підтримки чеснот і запобігання порокам Саудівської Аравії пояснює свою заборону тим, що чоловіки все частіше використовують своїх домашніх вихованців як привід зав'язати швидкоплинне знайомство з жінками, докучають порядним сім'ям і, в цілому, порушують суворі релігійні норми ваххабізму.

Заборона діє поки тільки на території столиці країни Ер-Ріяда. Одночасно влада заборонила торгівлю домашніми тваринами, щоб побічно не заохочувати розповсюдження безсоромності і розбещеності.

Якщо чоловіка зловлять з домашнім вихованцем в суспільному місці, тварину конфіскують. Якщо він попадеться наступного разу, його чекає суд.

Заборона не розповсюджується на жінок, які можуть вільно гуляти з домашніми улюбленцями.

Утримання домашніх улюбленців не типове для арабських країн і набуло розповсюдження лише останнім часом, що пов'язують з проникненням західного впливу.

Згідно мусульманської традиції собаки є нечистими тваринами, хоча їх дозволено використовувати для полювання й охорони. Кішки, навпаки, користуються великою пошаною.

Раніше в Саудівській Аравії напередодні дня Святого Валентина заборонили торгувати червоними трояндами та сувенірами для закоханих, Комісія із заохочення чеснот і запобігання порокам веліла вилучити з продажу квіти і подарункову упаковку.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад