Реклама

У зонах стихіного лиха працює робоча група Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

У зонах стихіного лиха працює робоча група Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

З 4-го по 14 серпня 2008 року у зонах надзвичайної екологічної ситуації працює спеціально сформована робоча група Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

З 01.08.08 директором Держсоцслужби Наталією Лук’яновою підписано наказ за № 41 «Про надання практичної та методичної допомоги окремим територіям»

Мета відрядження групи фахівців: надати практичну та методичну допомогу в організації здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які внаслідок стихійного лиха опинилися в складних життєвих обставинах.

Відповідно до наказу передбачається, що упродовж 10 діб у кожній області-зоні надзвичайної екологічної ситуації – Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій –буде детально вивчено ситуацію кожної окремої сім’ї щодо соціальних проблем та потреб, які виникли в результаті стихійного лиха. Фахівці Держсоцслужби разом з працівниками місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на місцях сформують польові, мобільні бригади соціальних працівників та психологів, які будуть надавати психологічні та соціально-медичні послуги постраждалим, здійснювати інспектування сімей.

«У нас в країні трапилась найкризовіша екологічна ситуація – повінь. Постраждали тисячі сімей. Але жодна сім’я, жодна молода людина, дитина не повинні залишитися поза увагою і належною підтримкою з боку держави», – ставить завдання перед робочою групою директор Держсоцслужби Наталія Лук’янова.

Перебіг подій у ході реалізації поставленого завдання щоденно висвітлюватиметься на сайті Держсоцслужби (www.dcssm.gov.ua).


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info