Реклама

Усиновлення в Україні зазнає суттєвих змін

Усиновлення в Україні зазнає суттєвих змін

З першого грудня процедура усиновлення в Україні зазнає суттєвих змін. Це стосуватиметься і міждержавного усиновлення. Утім, експерти зазначають, що ефективно захистити права усиновлених українських дітей неможливо без ратифікації Гаазької Конвенції.

Найбільш прогресивною зміною у Державному департаменті з усиновлення називають доступ до інформації про дитину, яка підлягає усиновленню. Уже з грудня ЗМІ можуть друкувати фото та подавати інформацію про дитину, повідомила в інтерв’ю „Німецькій хвилі” заступник директора Державного департаменту з усиновлення Олена Ремень.

Щодо міждержавного усиновлення, то процедура стане більш регламентованою, а зміни стосуватимуться документів, які подаватиме іноземець. Вони мають містити більш детальну інформацію. Наприклад, щодо умов проживання: яка власність, скільки кімнат у помешканні і таке інше. А у висновку компетентного органу країни-усиновлювача, які досі носили загальний характер, тепер повинні міститися більш чіткі рекомендації: скільки дітей може усиновити сім’я, якого віку, якого стану здоров’я.

Ратифікація Україною Гаазької Конвенції, на думку Олени Ремень, не тільки б додало можливостей ефективно захищати права усиновлених українських дітей, а й скоротило б процедуру самого усиновлення. Адже іноземці могли б отримати інформацію про дітей ще до візиту в Україну.


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info