Реклама

Зміна звичок у їжі й регулярні фізичні вправи можуть пом'якшити негативний вплив гена ожиріння

Зміна звичок у їжі й регулярні фізичні вправи можуть пом'якшити негативний вплив гена ожиріння

У проблемах з надлишковою вагою правильна їжа важливіша поганої спадковості. До такого висновку прийшли вчені університету шведського міста Лунд.

Результати їхніх досліджень опубліковані в останньому номері "Американського журналу клінічного харчування". Ген ожиріння FTO - найбільш відомий з виявлених ученими. Для 17% людей, у яких він є, ген був успадкований від обох батьків, для 40% - від одного з них. У носіїв FTO підвищений ризик надлишкової ваги, але справа не тільки в цьому.

"У наших дослідженнях ми відзначили, що власники FTO, що вживають жирну їжу, мають підвищений ризик ожиріння", - говорить фахівець в області харчування Емілі Сонестедт. Учасники спостережень, у яких був виявлений FTO, але вони були байдужими до жирної їжі, не підтвердили схильності до надлишковій ваги.

Медики зробили висновок, що поради щодо харчування для людей, що мають ризик ожиріння, мають бути переглянуті й стати більш індивідуальними. "Людина - не раб своїх генів. Зміна звичок у їжі й регулярні фізичні вправи можуть пом'якшити негативний вплив гена FTO", - уважає Сонестедт

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад