Реклама

Грудне молоко мешканок Данії містить більше хімікатів, ніж молоко у сусідок- фінок

Грудне молоко мешканок Данії містить більше хімікатів, ніж молоко  у сусідок- фінок

Залежність між вживанням материнського молока і розвитком раку виявили данські учені. Вони припускають, що певні хімічні речовини, що потрапляють в організм малюка разом з грудним молоком, можуть пояснити високу частоту розвитку раку яєчок у чоловіків.

Виявляється, тестикулярний рак у данців розвивається в 4 рази частіше, ніж у сусідів, наприклад, фінів.

Крім цього. в Данії спостерігається вищий рівень розвитку і інших порушень репродуктивної системи, включаючи низьку якість сперми і статеві розлади.

Деякі вчені схильні звинувачувати в цьому штучні забруднювачі, які впливають на ефективність гормонів у плоду, що розвивається.

Під час дослідження учені зміряли рівні 121 хімічної речовини в 68 зразках грудного молока, узятого у жінок з Данії і Фінляндії.

Виявилася значна відмінність між зразками двох держав. У грудному молоці мешканок Данії учені виявили значно вищі рівні незначної кількості хімічних речовин, включаючи діоксин, поліхлоровані біфеніли (Pcbs) і пестициди, ніж у молоці фінок.

Ці хімічні речовини виступають як маркер забруднювачів, повідомили учені.

Попереднє дослідження на тваринах і людях вже припустило зв'язок між гормоноруйнівними хімічними речовинами і тестикулярним раком.

Незрозумілим залишається те, чому грудне молоко мешканок Данії містить більше хімікатів, ніж молоко фінок.

Незважаючи на ці результати, учені рекомендують жінкам не відмовлятися від грудного годування, адже грудне молоко містить безліч корисних речовин, необхідних для повноцінного розвитку плоду.

Слід зазначити, що хімічні речовини, які викликають рак, можуть потрапити в організм не тільки з молока матері, але і з дитячої суміші, якщо її вживатимуть з пластикових пляшечок.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад