Реклама

З 13 по 20 жовтня в Йоханесбурзі проходить 32-а Генеральна асамблея міжнародної ради жінок

З 13 по 20 жовтня в Йоханесбурзі проходить 32-а Генеральна асамблея міжнародної ради жінок

З 13 по 20 жовтня 2009 року в столиці Південно-Африканської Республіки Йоханесбурзі відбудеться 32-а Генеральна асамблея міжнародної ради жінок «Прогрес для жінок – прогрес для усіх».
Україну на високому міжнародному форумі представлятиме делегація Національної ради жінок України (НРЖУ). Про це повідомила заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту,  голова Національної ради жінок України Тетяна Кондратюк.

Тетяна Кондратюк повідомила, що українська делегація поїде до Африки на запрошення президента Міжнародної ради жінок Анами Тан.

Заступник Міністра також зазначила, що під час роботи Асамблеї українська делегація продовжить налагодження співпраці з міжнародними жіночими організаціями, зокрема стосовно визначення глобальних проблем, які постали перед жіноцтвом світу, та шляхів їх вирішення.

„Ми хочемо, щоб українські жінки мали доступ до прийняття важливих для країни рішень, щоб наші діти жили у здоровому і гармонійному суспільстві. Ми працюємо для того, щоб все це стало реальністю”, - наголосила Тетяна Кондратюк.

Заступник Міністра також зазначила, що гендерна рівність має важливе значення як рушійна сила економічного розвитку та поліпшення умов життя всього суспільства, яка впливає на продуктивність, ефективність та економічний прогрес в країні.

19 березня 2009 року на V-му звітно-виборчому з’їзді Національної Ради жінок України заступника Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяну Кондратюк було обрано головою Національної Ради жінок України.

Попередня, 31-а сесія Генеральної асамблеї Міжнародної ради жінок відбулася у вересні 2006 року в Києві.

Міжнародна рада жінок утворена 1888 року і є найстаршою громадською організацією світу, має своє представництво в усіх комісіях та комітетах ООН, в ЮНЕСКО, Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ), ЮНІФЕМ та ін.

Перше засідання Міжнародної Ради жінок відбулося 25 березня - 1 квітня 1888 року у Вашингтоні (США). Тоді участь у ньому взяли 49 делегаток -представників дев’яти країн, серед яких Англія, Ірландія, Франція, Норвегія, Данія, Фінляндія, Канада, Індія, США.
На сьогодні до складу МРЖ входять національні ради жінок близько 90 країн світу.

У 2000 році на Генеральній Асамблеї Міжнародної ради жінок до складу МРЖ було прийнято Національну Раду жінок України.

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад