Реклама

У дитсадку на вулиці Бастіонній буде дитячий будинок сімейного типу

У дитсадку на вулиці Бастіонній буде дитячий будинок сімейного типу

Дитсадок на вулиці Бастіонній, 3/12, що на Печерську, був колись, а тепер через низьку народжуваність потреба у ньому зникла.

А тут до районної адміністрації надійшла пропозиція подружжя Ірини та Валерія Гаврилюків організувати дитячий будинок сімейного типу - вирішили взяти на виховання восьмеро сиріт із дитячого будинку «Малятко».

- Ми одразу підтримали це благородне рішення і заходилися створити для майбутньої великої сім'ї сприятливі умови для проживання, виховання, навчання, - розповів заступник голови Печерської районної держадміністрації Михайло Мошкола. -Нині Гаврилюки проходять навчання, яке закінчується 5 лютого, після чого спілкуватимуться з дітьми. У приміщенні колишнього дитсадка площею 178 кв. м завершуємо ремонт - врахували всі побажання майбутніх власників. Облаштуємо дворову територію - висадимо дерева, облаштуємо ігрові майданчики. Поряд - середня і музична школи, плавальний басейн «Юність», який діти матимуть змогу відвідувати.

На оглядини сюди недавно приїхало міське керівництво. Бачу, як головний архітектор міста Василь Присяжнюк прискіпливо оглядає приміщення і схвально киває головою. «Думаю, - каже він, - що міський голова обов'язково приїде з подарунками на відкриття цього затишного будинку сімейного типу». І одразу голова Печерського району Анатолій Коваленко запропонував записуватися у чергу тим, хто підноситиме новоствореній сім'ї дарунки. Запитую Ігоря Гаврилюка, хто він за фахом. Виявляється, учитель праці. Дружина - теж педагог, викладає образотворче мистецтво. Прийомні діти - п'ятеро дівчаток і троє хлопчиків віком від 6 до 11 років. Пані Ірина хоче сама оформити інтер'єр помешкання тільки дитячими роботами. І розповідає, що в них буде ігровий зал, художня майстерня. Відчувається, що наміри взяти на виховання сиріт - то душевний поклик Гаврилюків. Щиро бажаємо їм успіхів.

http://www.kiyany.com.ua


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад