Реклама

Один раз на рік в Німеччині діти можуть обміняти жолуді й каштани на солодощі

Один раз на рік в Німеччині діти можуть обміняти жолуді й каштани на солодощі

Один раз на рік німецький виробник солодощів Haribo, як у казці, перетворює каштани та жолуді на смачні желейні цукерки. Цій традиції вже 73 роки.

Акцію обміну каштанів та жолудів на солодкі вироби Haribo проводить наприкінці жовтня. Щоб отримати один кілограм цукерок, треба назбирати 10 кілограмів каштанів або 5 кілограмів жолудів. Але кількість солодощів звичайно обмежена, тому кожна дитина має право обміняти максимально 50 кілограмів дарів лісу.

Обмін триває від 7 до 16 години, тому охочі позбутися зібраного займають місця в черзі вже з самого ранку. Хоча ця акція розрахована лише на дітей, батьки мимоволі змушені долучатися до справи. Адже декотрі навіть приїздять з ближнього зарубіжжя, ночують на території фабрики і вранці допомагають дітям волокти дуже важкі торби до місця обміну. Деякі багатодітні родини привозять у своїх багажниках по 750 кілограмів жолудів.

Цікаво, що ж робить фірма із усім цим добром? Дикі тварини по всій Німеччині та Австрії вдячно поїдають зібрані дітьми поживні каштани та жолуді. За цим навіть можна на власні очі поспостерігати в Інтернеті. Речник Haribo Марко Алфтер розповідає: «Ми не вважаємо, що таким чином втрачаємо багато виграшу. Навпаки, великою втратою було б відмінити цю акцію. Адже сьогодні це вже - неписаний закон!»

Почалося все з любові до... полювання. Засновник фірми Haribo Ганс Рігель 1936 року попросив сусідських дітей принести йому трохи каштанів для диких свиней свого улюбленого місця полювання, нагородивши їх за це солодощами. Від тої пори масштаби цієї традиції значно збільшилися. Минулого року фірмою було роздано 70 тонн цукерок.

Сьогодні міська влада Бонна теж активно долучається до втілення смачної традиції. В очікуванні 15 тисяч бажаючих обміняти «врожай» на солодощі, частково перекривають цілі вулиці та встановлюють додаткові смітники і туалети. Поліція, в свою чергу, дбає про безпеку в напруженому дорожньому русі.

Окрім акції обміну, на відвідувачів чекає також різноманітна культурна програма та можливість сфотографуватися із спеціально привезеними дикими птахами. Значною сумою виручених грошей організатори свята, цього року, мають намір підтримати «Німецький дитячий фонд ракових захворювань».

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад