Реклама

Більшість німецьких школярів знає про Чорнобильську аварію

Більшість німецьких школярів знає про Чорнобильську аварію

Інститут соціологічних досліджень Forsa провів опитування серед школярів Німеччини від 12 до 16 років за темою енергетики взагалі та атомної зокрема. Опитування було замовлене федеральним міністерством навколишнього середовища Німеччини з нагоди 20-ї річниці Чорнобильської аварії. Про це повідомляє Інтернет-портал lehrer-onlіne.de (переклад - "Студентська правда").

В ході опитування був виявлений рівень поінформованості підростаючого покоління німців про трагедію на Чорнобильської АЕС та їхнє ставлення до атомної енергії в цілому. 72% опитаних школярів висловили побажання, щоб у навчальних програмах темі атомної енергії приділялося більше уваги.

Переважна більшість молодих людей ставиться до атомної енергії з побоюванням: 45% вважають, що темпи зростання атомних енергоресурсів повинні залишитися на тому ж рівні. 36% погоджуються, що подальший інтенсивний розвиток даного виду енергії небажаний.

Три чверті респондентів дотримуються думки, що небезпека використання енергії атома досить висока. Приблизно 65% зробили припущення про те, що надійність атомних електростанцій сьогодні набагато вище, однак небезпека аварії однаково висока. 9% вважають, що ймовірність аварійної ситуації збереглася на тім же рівні, що й 20 років тому.

47% школярів побоюються, що вже їхньому поколінню доведеться вирішувати проблему утилізації та зберігання радіоактивних відходів. 52% особливо гострою сформовану ситуацію не вважають.

Лише третина опитаних змогла хоч щось розповісти про аварію на Чорнобильській АЕС. Взагалі не мають уявлення про цю історичну трагедію 11% серед 16-річних респондентів. Серед 12-річних учасників опитування таких набралося 59%. Східні німці, як завжди, виявилися краще поінформовані про Чорнобиль, ніж їхні західнонімецькі однолітки.http://osvita.org.ua/

Новости партнеров
Загрузка...

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Войти с помощью:
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад