Реклама


Міжнародна конференція з питань реформування системи захисту прав дітей пройшла у Молдові

Міжнародна конференція з питань реформування системи захисту прав дітей пройшла у Молдові

24-26 листопада 2009 року в м. Кишинів (Республіка Молдова) пройшла міжнародна (субрегіональна) Конференція „Реформування системи захисту прав дітей – зобов’язання, партнерство і дія”.

У конференції, проведення якої було організовано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Урядом Республіки Молдова, взяли участь представники керівництва центральних органів виконавчої влади та експерти з питань захисту прав дитини з України, Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії, експерти від ЮНІСЕФ та з цілого ряду інших європейських держав.

Українську делегацію на конференції очолювала Людмила Волинець – директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини.

Особливу увагу учасників заходу викликали презентації, представлені українською делегацією, щодо запровадження в Україні системи грошового забезпечення потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, незалежно від місця їх влаштування за принципом „гроші ходять за дитиною”, а також щодо попередження в Україні сирітства у ранньому віці.

За рамками пленарних та секційних засідань конференції Людмила Волинець провела ряд двосторонніх зустрічей з керівниками іноземних делегацій, а також з керівником Регіонального офісу ЮНІСЕФ для країн Центральної і Східної Європи та СНД Стівеном Аленом. Під час останньої зустрічі було обговорено стратегію підготовки планів співробітництва Уряду України та ЮНІСЕФ на 2010-2011 роки, а також основні напрями співпраці на період до 2017 року (з огляду на шестирічний цикл планування, що нині запроваджений ЮНІСЕФ).

За результатами роботи конференції її учасниками було прийнято заключну декларацію


Последние новости
Чтоб получать все публикации с сайта «UAUA.info» в Facebook — нажмите «Нравится»
UAUA.INFO - портал для родителей

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info