Реклама


Міжнародна конференція з питань реформування системи захисту прав дітей пройшла у Молдові

Міжнародна конференція з питань реформування системи захисту прав дітей пройшла у Молдові

24-26 листопада 2009 року в м. Кишинів (Республіка Молдова) пройшла міжнародна (субрегіональна) Конференція „Реформування системи захисту прав дітей – зобов’язання, партнерство і дія”.

У конференції, проведення якої було організовано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Урядом Республіки Молдова, взяли участь представники керівництва центральних органів виконавчої влади та експерти з питань захисту прав дитини з України, Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії, експерти від ЮНІСЕФ та з цілого ряду інших європейських держав.

Українську делегацію на конференції очолювала Людмила Волинець – директор Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини.

Особливу увагу учасників заходу викликали презентації, представлені українською делегацією, щодо запровадження в Україні системи грошового забезпечення потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, незалежно від місця їх влаштування за принципом „гроші ходять за дитиною”, а також щодо попередження в Україні сирітства у ранньому віці.

За рамками пленарних та секційних засідань конференції Людмила Волинець провела ряд двосторонніх зустрічей з керівниками іноземних делегацій, а також з керівником Регіонального офісу ЮНІСЕФ для країн Центральної і Східної Європи та СНД Стівеном Аленом. Під час останньої зустрічі було обговорено стратегію підготовки планів співробітництва Уряду України та ЮНІСЕФ на 2010-2011 роки, а також основні напрями співпраці на період до 2017 року (з огляду на шестирічний цикл планування, що нині запроваджений ЮНІСЕФ).

За результатами роботи конференції її учасниками було прийнято заключну декларацію


  • подписаться
  • распечатать
  • в избранное

Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”
вы соглашаетесь правилами пользования
Войти с помощью:
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info
Ваш E-mail
указанный при регистрации
Назад
Выгоды от учетной
записи на UAUA.info