Реклама

Подбайте про правильне харчування вашого малюка та захистіть його успішне майбутнє

читати цей текст українською

Потреба у захисті та відчутті захищеності є однією з базових потреб як для дорослих, так і для дітей. Міжнародний день захисту дітей — це чудовий привід ще раз згадати, яку величезну роль відіграють батьки у повноцінному фізичному і психічному розвитку їх дітей.

Особливо це важливо у перші роки життя малюка, коли він знайомиться з оточуючим світом і повністю залежить від підтримки близьких, особливо мами. Саме її підтримка і простір, який вона створює, дозволяють дитині сформувати надійну прив’язаність — стійкий зв’язок з мамою, який дозволяє відчувати себе у безпеці та впевнено досліджувати світ довкола. Для її формування варто слідувати двом важливим правилам.

По-перше, поруч із малюком має бути переважно одна і та сама людина, частіше за все — мама. Звичайно, сучасні мами живуть активним життям і інколи їм необхідно відлучитися. Тоді варто намагатись, щоб розлука малюка до 1 року з мамою тривала менше тижня.

правильне харчування малюка

По-друге, малюк має постійно почуватись у безпеці. Наприклад, якщо малюк плаче, до нього завжди необхідно підходити та заспокоювати, показуючи, що ви поруч.

Сформована у ранньому дитинстві надійна прив’язаність надалі буде запорукою цікавості до пізнання оточуючого світу і формування проактивної життєвої позиції.

Не менш важливим для подальшого життя малюка є вибір батьками правильного дитячого харчування. Безумовно, найкращим для дітей раннього віку є грудне молоко, але якщо таке вигодовування неможливе, одним із завдань мами стає правильний вибір дитячої молочної суміші. Її склад є запорукою того, що малюк отримає усе необхідне для нормального росту та розвитку. Тому при виборі суміші не може бути жодних компромісів, а низька вартість має викликати питання, адже якісне дитяче харчування не може бути дешевим.

У результаті багаторічних досліджень грудного молока вчені розробили жорсткі стандарти виробництва дитячих сумішей. Одним із виробників, які дотримуються міжнародних стандартів та стежать за останніми рекомендаціями у галузі дитячого харчування, є компанія Нутриція — виробник дитячих молочних сумішей Nutrilon Premium+ 3,4.

нутрилон смеси

Суміші Nutrilon Premium+ 3,4 містять у своєму складі:

  • комплекс із 27 вітамінів та мінералів — для правильного розвитку органів і систем малюка;1
  • жирні кислоти Омега-3/Омега-6 — для розвитку нервової системи, зору та головного мозку, що напряму пов’язано із інтелектом;2
  • пребіотики — вони виступають "їжею" для корисних кишкових бактерій, що дозволяє сформувати здорову мікрофлору, покращити імунітет та знизити ризик вірусних і бактеріальних інфекцій;3
  • постбіотики — це біоактивні речовини, які є результатом діяльності корисних кишкових бактерій; разом з пребіотиками вони сприяють гарній роботі кишківника та імунної системи.4

Міжнародний день захисту дітей — це день поваги до правильного вибору батьків, який вони роблять на користь своїм дітям. Адже коли ви створюєте умови, щоб ваш малюк відчував себе у безпеці, сміливо вчився новому й отримував правильне харчування, ви закладаєте основи його успіху в майбутньому.

Реклама

1 Michaelsen K. Breastfeeding / K.F. Michaelsen // Pediatric Nutrition in Practic: [ed. Berthold Koletzko et al.; 2nd ed.]. – Basel: Karger, 2015. – P.92-96.

2 Yuhas R. Human milk fatty acid composition from nine coutries varies most in DHA / R. Yuhas, K. Pramuk, E.L. Lien // Lipids. – 2006. – Vol. 41. - #9. – P.851 - 858.

3 Boehm G. Oligosaccharides from milk / G. Bohem, B.Stahl // The Journal of Nutrition. – 2007. – Vol. 137. – #3. P.847-849.

4 Postbiotics and Their Potential Applications in Early Life Nutrition and Beyond / Carrie A. M. Wegh, Sharon Y. Geerlings, Jan Knol [et al.] // Int J Mol Sci. 2019. Vol. 20(19). P. 4673–4696.


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад