Реклама

Успішне майбутнє малюка залежить від правильного вибору батьків у дитинстві

Бути батьками — не лише радість, а й велика відповідальність, адже майбутній успіх дитини залежить від рішень, які ви приймаєте щодня. Одним з них є правильний вибір харчування, яке б забезпечувало малюка всім необхідним для належного фізичного та розумового розвитку.

Дитина розвивається з перших днів життя, тоді ж закладається фундамент її особистості. І внесок, який батьки роблять у прогрес малюка, матиме величезне значення для його подальшого успішного життя.

Вже з перших тижнів діти розрізняють емоції оточуючих і вчаться на них реагувати. У 3 місяці вони впізнають рідних, після 6 місяців легко включаються у гру та повторюють рухи, а у 1 рік виконують прості вимоги й прохання. Фізичний розвиток у цей час також є бурхливим. Діти вчаться тримати голову, тягнутися за іграшкою, перегортатися. Після 6 місяців вони активно повзають і сідають, а у 1 рік ходять самі чи за ручку.[1]

Nutrilon Premium+ 3,4 з постбіотиками

Аби забезпечити такий бурхливий розвиток, їм потрібен цілий комплекс поживних речовин, які можна отримати лише з якісним харчуванням. Нестача необхідних нутрієнтів, як і їх надлишок, може завадити дитині нормально рости. Тому одним із найважливіших завдань батьків є правильний вибір харчування для малюка.

"Золотим стандартом" для дітей раннього віку є грудне вигодовування, але за його неможливості варто зважено підійти до вибору молочної суміші.

Вчені багато років досліджують грудне молоко та його вплив на організм дітей, а також удосконалюють стандарти виробництва дитячого харчування. Обираючи суміш, варто перевірити, чи дотримуються виробники провідних міжнародних стандартів[2], щоб бути впевненими, що ваш малюк отримує найякісніше харчування.

Одним з таких виробників є компанія Nutricia. Вона постійно удосконалює рецептуру своєї продукції згідно останніх європейських стандартів якості. Влітку 2020 року компанія представила в Україні нову покращену рецептуру дитячих сумішей Nutrilon Premium+ 3,4 з постбіотиками.

Постбіотики — це біоактивні речовини, що утворюються внаслідок діяльності корисних кишкових бактерій, та разом з пребіотиками зумовлюють системну імуномодулюючу, протизапальну та антиоксидантну дію.[3] Цей компонент був недавно відкритий у грудному молоці, і наразі Nutrilon Premium+ 3,4 — єдина в Україні суміш з постбіотиками.

Нутрилон премиум

Крім цього, як і раніше, Nutrilon Premium+ 3,4 містить:

  • Пребіотики — "їжу" для корисних кишкових бактерій, що сприяє росту здорової мікрофлори, покращує імунітет та знижує ризик вірусних і бактеріальних інфекцій у дітей.[4]
  • Довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти Омега-3/Омега-6 — важливі для розвитку мозку, зору і нервової системи.[5]
  • Оптимальний набір вітамінів і мінералів — необхідний для нормального розвитку органів і систем.[6]

Допомагайте дитині бути собою. Поважайте її особистість, хваліть за успіхи, разом долайте невдачі та надайте їй можливість правильно рости та розвиватися. Адже правильний вибір сьогодні — це успішне майбутнє завтра.

Реклама

[1]​​​​​​ Наказ Міністерства охорони здоров’я України №149 «Про затвердження Клінічного протоколу медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років» від 20.03.2008 р.

[2] Standard for infant formula and formulas for special medical purposes intended for infants: http://www.fao.org/fao-who-codexalimentarius/codex-texts/list-standards/en/; Commission Delegated Regulation (EU) 2016/127 of 25 September 2015 supplementing Regulation (EU) No 609/2013 of the European Parliament and of the Council as regards the specific compositional and information requirements for infant formula and follow-on formula and as regards requirements on information relating to infant and young child feeding: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX:02016R0127-20190612

[3] Postbiotics and Their Potential Applications in Early Life Nutrition and Beyond / Carrie A. M. Wegh, Sharon Y. Geerlings, Jan Knol [et al.] // Int J Mol Sci. 2019. Vol. 20(19). P. 4673–4696.

[4] Boehm G. Oligosaccharides from milk / G. Bohem, B.Stahl // The Journal of Nutrition. – 2007. – Vol. 137. – #3. P.847-849.

[5] Yuhas R. Human milk fatty acid composition from nine coutries varies most in DHA / R. Yuhas, K. Pramuk, E.L. Lien // Lipids. – 2006. – Vol. 41. - #9. – P.851 - 858.

[6] Michaelsen K. Breastfeeding / K.F. Michaelsen // Pediatric Nutrition in Practic: [ed. Berthold Koletzko et al.; 2nd ed.]. – Basel: Karger, 2015. – P.92-96.


Последние новости

ВХОД или регистрация


Забыли пароль?

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая “Зарегистрироваться”,
вы соглашаетесь с правилами пользования
Введите ваш E-mail,
указанный при регистрации
Назад